Про компанію

10 серпня 1923 року у Нойштадті створено невелику компанію, що займалася торгівлею фарбами та лаками. Проте, з самого початку мрією її засновника Георга Шоффлера було власне виробництво. Тому у 1937 році він разом зі своїм сином та  діловим партнером Джоном Кафенбергером придбав ділянку та побудував на ній завод «Böhler Lackfabrik», де й до сьогодні знаходиться штаб-квартира компанії. Так з’явилася торгова марка «SÜDWEST».

Після часткового руйнування під час Другої світової війни, компанія «Böhler Lackfabrik» розпочала свою роботу в 1946 році та стала одним з провідних виробників фарби на південному заході Німеччини.

Після смерті засновника компанії Георга Шоффлера, Джон Кафенбергер був єдиним власником. У 1986 році його син вирішив продати завод концерну «Dyckerhoff Ausbauprodukte», що змінив його назву на «SÜDWEST Lacke + Farben GmbH & Co. KG».

На початку 2002 року компанія була придбана в ході заходів по реструктуризації в рамках Dyckerhoff групі STO SE & Co. KGaA, Stühlingen.

Мережа дистриб’юторів компанії є не лише в Німеччині і Австрії, а й у Франції, Італії, Греції, Польщі, Нідерландах, Швейцарії, Данії, Україні, Росії та Албанії.

Вже понад 90 років SÜDWEST розробляє та виготовляє лаки і фарби для найрізноманітніших цілей. Ви як наш клієнт з індивідуальними потребами та вимогами, були і будете, завжди в центрі наших ідей.

 

Вибір на користь продукції SÜDWEST — це завжди вибір великого пакету додаткових послуг, які становлять для наших партнерів особливу цінність в їх повсякденній роботі:

1    Чим вища якість продукції – тим більше задоволені клієнти

Продукція SÜDWEST – це сума багаторічного досвіду, обґрунтованого ноу-хау та інноваційної сили, зорієнтованої на потреби ринку. Найсучасніші методи виробництва та постійний контроль гарантують незмінну високу якість за найновішими науковими здобутками. Результатом такого рівня якості є переконливий вигляд, довготривала експлуатація, практична обробка і максимальна екологічність.

2   Більше впевненості в майбутньому завдяки багаторічній концепції

Екологічна рівновага, економічні переваги, соціальна відповідальність: сучасна тріада стійкості знаходиться в центрі уваги під час розробки будь-яких наших рішень. В цій галузі ми також вже протягом багатьох років встановлюємо стандарти: створюючи продукцію з високими експлуатаційними характеристиками, яка не засмічує навколишнє середовище і водночас обіцяє нашим клієнтам тривалий економічний успіх.

Безымянный-1    Більше гнучкості та ефективності для оптимального результату

Прості в роботі, з особливою покрівельною здатністю лаки та фарби від компанії SÜDWEST гарантують ефективну та економічно вигідну роботу. Крім того, завдяки відповідним до потреб кількостям та термінам постачання, активній підтримці ми щодня підвищуємо економічну привабливість нашої продукції.

4   Більше сервісу для бездоганної співпраці

SÜDWEST є і буде маркою для торгівлі та професійного використання. Зрештою ми надаємо великого значення якості професійного обслуговування. Послуги з доставки, вражаюча гама кольорів, технології змішування на найсучаснішому рівні, інноваційні навчання та студія дизайну — лише незначні приклади з нашої пропозиції.