Якість продукції

TUV_Kennzeichen_rgb_list_image

Продукція з логотипом TÜV перевірена та містить мінімальну кількість шкідливих речовин. Сертифікати контролю TÜV можуть бути надані на Ваш запит.

Allcolormix_Logo_1000px_rgb_list_image

Продукція з таким логотипом може за окрему плату бути забарвлена на виробництві або на обладнанні торгових партнерів компанії SÜDWEST у всі можливі відтінки.

Logo_ELF_emmis_loesem_rgb_list_image

Продукція з такою позначкою не має випарів, а також не містить розчинників чи пом’якшуючих речовин.

Logo_Desinfektion_rgb_list_image

Позначена таким логотипом продукція стійка до засобів для дезинфекції поверхонь, які часто застосовують в лікарнях та медичних клініках. Експертний висновок надається на вимогу.

DENDRIMER_Button_rgb_list_image

Продукція з такою печаткою базується на дендримерній технології. Вища якість з кращим переходом, незважаючи на незначний вміст розчинників: ця технологія – ноу-хау наших досвідчених дослідників. По-іншому ніж у класичних алкідних смол, які роблять лак в’язким і рідким завдяки їх ланцюгоподібній полімерній структурі, в’яжучі засоби на основі революційної дендримерної технології мають форму кульок і тому забезпечують нормальний перехід без додавання додаткових розчинників.

Button_Spielzeuggeeignet_rgb_list_image

Технологія Silicone-PLUS — алкідні лаки нового покоління.

Button_Spielzeuggeeignet_rgb_list_image

Висновок згідно EN 71-3 (норми щодо іграшкової продукції) стосовно міграції важких металів є в наявності.

PU_HybridTechn_Button_rgb_list_image

Технологія поліуретан-гібрид PU-Hybrid: із двох в’яжучих матеріалів скомбіновано найкращі властивості.

nature_plus_Siegel_rgb_list_image

Продукція з висновками natureplus® дотримується найсуворіших критеріїв стосовно охорони довкілля, здоров’я та функціональності, а також не містить алергенних речовин.